משטחי שיש

  0
  3971

  משטחים העשויים משיש נמצאים בשימוש רב הן על ידי לקוחות פרטיים והן על ידי לקוחות מוסדיים, עסקיים ותעשייתיים. השי נחשב כיום לחומר קשה במיוחד ובכל מצב שבו דרוש משטח קשה, שגם יהיה עמיד כנגד כתמים, חבלות או שריטות – משטחי שיש יהיו בדרך כלל הפתרון המתאים והנוח ביותר. כיום ניתן למצוא את משטחי השיש בשימוש ביתי בחדרי המטבח והאמבטיה, במרפאות, משרדים או בתי עסק כחלק מסגנון עיצוב יוקרתי ומפואר וכמובן בשימוש בתעשייה, שם דרושים משטחי עבודה שיהיו עמידים בתנאים של טמפרטורות גבוהות ובמקרים מסוימים גם של לחץ גבוה.
  כיום משטחי השיש נחשבים לקשים ועמידים במיוחד. הם עשויים מקוורץ, לפיטק או שילוב של אבנים נוספות וביחד מתקבל חומר גלם בעל תכונות לא פחות ממעולות. חוזק, יופי ואיטום הם רק חלק מהתכונות החשובות שניתן לייחס למשטחי השיש השונים ועל תכונות אלה מתבססים הלקוחות שמבצעים את הבירורים שלהם ומוצאים שאכן משטחי שיש כאלה או אחרים הם בדיוק אלה שיתאימו לדרישות ולצרכים שלהם.

  משטחי שיש
  כיום כבר לא צריך יותר להתלבט ישנם סוגים שונים ודגמים רבים של משטחי שיש המתאימים לכל לקוח, לכל צורך ולכל שימוש. ניתן להשיג את המשטחים בעובי שונה על פי הדרישות או בעובי הסטנדרטי כפי שבדרך כלל מתאים לשימוש כמשטח עבודה במטבח או בחדרי האמבטיה. משטחי השיש נמצאים בשימוש כיום גם כמשטחי חיפוי חיצוניים המתאימים לשימושים ביתיים או מסחריים ואין ספק שהם מוסיפים נופך מיוחד של עיצוב, יופי ומראה בכל מקום שבו הם מותקנים.
  על מנת לבחור מתוך מגוון עצום של משטחי שיש מומלץ לפנות אל איש מקצוע הבקיא בתחום ומכיר אותו על בוריו.

  מומחה זה יידע בדיוק להתאים את משטח השיש הדרוש על פי הצרכים ו/או הדרישות של הלקוח וכך תיווצר ההתאמה המושלמת. הוא יוכל גם להסביר ללקוח את כל הפרטים בנוגע לתהליך הרכישה, ההתקנה, האחריות והתחזוקה היומיומית הפשוטה של משטח השיש. כך, לאחר שיקבל את כל המידע, יוכל הלקוח לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורו ועבור הבית שלו.

  LEAVE A REPLY