גג רעפים מחיר

0
3081

לפי מה נקבע מחיר גג רעפים?

אנשים רבים אשר גרים בבתים פרטיים מעדיפים להתקין בהם גגות העשויים מרעפים. כיום גג רעפים מחיר עשוי להימצא כמתאים ונוח לכל כיס ולכל לקוח. ביחס לאפשרויות אחרות המתאימות לגגות מדובר בהשקעה כדאית ומשתלמת, בעיקר כאשר גגות הרעפים הם גגות שהתשלום עבורם הוא חד פעמי בעת הרכישה וההתקנה ואין צורך להשקיע בהם כספים גם באופן שוטף לצרכי תחזוקה שגרתיים ותכופים. זאת בניגוד לגגות שטוחים מבטון שיש בהם צורך בפעולות תחזוקה מפעם לפעם.

גג רעפים מחיר יכול להיקבע על פי השטח שאותו צריך לרצף ברעפים או לפי מספר יחידות הרעפים הדרושות לכיסוי הגג כולו. חשוב מאד להתרשם מסוגי הרעפים השונים המוצעים כיום ולהכיר אותם ואת ההבדלים ביניהם ועל בסיס המידע הזה להחליט איזה סוג יהיה המתאים והנכון ביותר לכל בית, לכל גג ולכל לקוח. חשוב מאד לקבל את המידע מפיו של איש מקצוע הבקיא בתחום ויודע להסביר אודות ההבדלים, כמו גם להסביר ממה נובע ההבדל במחיר.

כיצד נקבע גג רעפים מחיר לצרכן?

כאמור, המחיר של גגות הרעפים יכול לנוע במנעד רחב של מחירים, שכן לכל בית או לכל לקוח יהיו צרכים שונים ולא ניתן להשליך ממחיר ששילם לקוח אחד על המחיר שישלם אדם אחר עבור גג בגודל אחר. רוב הרעפים כיום מיובאים מחוץ לארץ, בעיקר ממדינות אירופה (איטליה, ספרד או פורטוגל) והמחיר בדרך כלל גם כולל בתוכו את העלויות הייבוא והשינוע של האריחים. גג רעפים מחיר יהיה שונה מגג לגג מפני שהבחירה של הרעפים עצמם תהיה שונה, הכמות שלהם (המבוססת על המידות שלהם) תהיה שונה ויהיה הבדל בין המחירים של הסוגים השונים.

חשוב מאד לדעת מראש מה כולל גג רעפים מחיר – האם המחיר כולל התקנה, האם ניתנת ללקוח אחריות לטווח ארוך או שמא על המחיר המוצע לו עליו להוסיף סכומים נוספים הקשורים בנושאים אלה. כאשר כל המידע מונח לפניו הוא יוכל לקבל את ההחלטות המתאימות לו והקשורות למצבו הכלכלי וכך גם לבחור את סוג הרעפים שהכי יתאים לגג שלו.

LEAVE A REPLY