שמואל בן נפתלי – צמחי מרפא

0
2606

 

עיסוק בתחום צמחי המרפא דורש ידע עצום וניסיון רב. מעטים האנשים בארץ המסוגלים לאגור בתוכם כמות גדולה כל כך של ידע מורכב ומשולב, וליישם זאת בטיפולים השונים.

שמואל בן נפתלי הוא מאנשי המקצוע הבודדים בארץ בתחום הנטורופתיה שהידע שלו הוא בכמה רמות מעל כולם, הוא בעל הכישורים הייחודיים של הסקת המסקנות הנכונות מתוך פירוט מכלול הבעיות הבריאותיות של הלקוח, ויש בו את המסוגלות לסייע לחולה בטיפול המתאים לו ביותר תוך מתן חשיבה עמוקה לכל נקודה ונקודה בהיסטוריה הרפואית של הלקוח.

הרפואה האלטרנטיבית מתייחסת לכל בעיה בגוף כמכלול בעיות מערכתי ולכן הטיפול אינו נקודתי אלא מערכתי, הטיפול באמצעות צמחי מרפא הוא טיפול בפתרון בסיסי לבעיה ובגורמים לה ולא בתוצאותיה.

כך ריפאו את החולים בעבר הרחוק, השיטות הוכיחו את עצמן כשיטות יעילות שנשאו תוצאות מדהימות, ועל בסיס מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, אנחנו חוזרים לאימא אדמה ונהנים משפע היתרונות הטיפוליים הקיימים בטבע בצמחים השונים ובתבליני המרפא לטובת האדם המודרני.

זו הסיבה ששמואל בן נפתלי דוגל בשיטות הללו, מיישם אותן ומשריש אותן לדור ההמשך ההולך וגדל של אוהבי טבע הלומדים במכללת תרפיה ללימודי נטורופתיה.

ייחודה של הנחת עבודה זו היא להבריא את הגוף ולא לבצע מהלך הפוך באמצעות תרופות שונות, המוסיפות כימיקלים וחומרים אחרים היוצרים נזק לגוף הן בהווה והן בעתיד.

בישראל צומחים צמחים ותבליני מרפא רבים. לרבים מתוכם משייכים סגולות רפואיות ייחודיות המשפרות את היכולת של הגוף להתמודד עם הבעיה ולנצח אותה. הרכב הצמחים והמינון הנכון הוא המפתח להקלה על הלקוח. שמואל בן נפתלי מודע להשפעות של כל אחד ואחד מזני הצמחים הרבים ויודע לבצע את ההפרדה ואת ההתאמה המקסימלית לכל אדם ואדם. שימוש יום-יומי בצמחים מסוימים הוא טיפול מונע וסולל את הדרך לחיים ארוכים ובריאים.

הוותק הרב שצבר הקנו לשמואל בן נפתלי שם עולמי בתחום צמחי המרפא, הוא עורך מחקרים רבים, מלמד ומעביר את כל הידע שלו לדורות הבאים של הנטורופתים, ומארגן כנסים מקצועיים היוצרים חיבור מפרה בין כל העוסקים בתחום.

 

אנשים העוסקים בתחום זה ובמיוחד שמואל בן נפתלי הם אנשים מיוחדים, בעלי חיבור עמוק לטבע, כל עלה מעניין אותם ולכל עלה כותרת יש סיפור ותועלת ולכן הקשבה לאדם חכם כמוהו המשתף את ידיעותיו עם האחרים הוא נר לרגלי תלמידיו במכללת תרפיה המקשיבים בצימאון רב להרצאות החדשניות שלו וקוראים בשקיקה כל מאמר שהוא מפרסם.

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY