מדחס בורגי

  0
  459
  מדחסים

  מדחס בורגי לשימושים רבים

  בתי עסק או מתחמים תעשייתיים רבים ולעיתים גם מקומות ציבוריים, זקוקים למדחס על מנת לתפקד כי המדחס הוא מכשיר שמוציא לחץ אוויר מרוכז ולחץ האוויר מהווה כיום את שיטה יעילה ביותר לעבודה מכיוון שניתן לעשות שימוש אינסופי באוויר שבמכשיר.

  מדחסים בורגיים קיימים מדחסים שונים

   יש לדעת כי קיימים סוגים שונים של מדחסי האוויר כמו למשל מדחס בורגי, או בשמו קומפרסור, וחשוב מאוד לבחור אותו בצורה נכונה על מנת שהוא יממש את ייעודו. המדחס הבורגי הוא בעל יתרונות רבים והוא יכול לעבוד שעות רבות ללא תקלות, זאת בניגוד למדחסים עם הנעה קבועה כאשר העומס על רכיבי המדחס וגורם לבלאי מואץ במדחסי האוויר. חשוב מאוד לשים לב לגודל המדחס וניתן למצוא כיום מדחס בגדלים שונים ובנפחים שונים. חשוב מאוד לדעת שהנפח של המדחס הוא דבר חשוב כי ככל שהמדחס גדול יותר וככל שנפחו גדול יותר, כך המדחס יכול לספק לחץ אוויר ממושך יותר ולאורך זמן.

  המדחס הבורגי נפח האוויר

  אם המדחס רלוונטי לצורך ביצוע פעולה ארוכת טווח, כדאי שתבחרו במדחס אוויר בעל נפח גדול שבכוחו להכיל אוויר רב בבת אחת, ולעומת זאת, אם אתם זקוקים למדחס לצורך ביצוע פעולה פחות רחבת היקף, ניתן לבחור במדחס אוויר בעל נפח קטן יותר. מדחסי אוויר נוטים גם להתחמם לאורך זמן ואף יותר מהרגיל ואחד הדברים החשובים ביותר במדחס אוויר הוא מנגנון הקירור שלו. מנגנון קירור איכותי של המדחס שומר על פעילותו התקינה, בייחוד באקלים הישראלי בימים חמים מאוד ואף שרביים. יש צורך לוודא גם שלמדחס אוויר ישנו תו תקן אשר מעיד על כך שביכולתו לעבוד בטמפרטורות גבוהות, על מנת להבטיח בטיחות בעבודה. למדחסים שונים יש מהירויות עבודה שונות שנמדדות בכמות ליטרים שהמדחסים מספקים ויש לבחור מדחס בעל מהירות עבודה אשר תואמת לסוג העבודה אשר נדרשים לבצע. יש לבחור מדחס בורגי חסכוני ויעיל זה ולדעת שקיים מגוון רחב וחברות רבות מציעות מדחסי אוויר ולכן, יש לבחור בחברה הוותיקה והמוכרת ביותר ולבחור את החברה המובילה והטובה ביותר כיום בתחום המדחסים, עם מגוון של מחירים וכן מגוון מקצועי מכל סוג ושיהיו איכותיים ומתאימים לכל צורך.

  LEAVE A REPLY